07 жовтня 2020 року у м. Києві відбулася конференція «Напитки Украины» для широкого круга фахівців вітчизняної бродильної галузі промисловості.

Із привітанням до його учасників звернувся  Генеральний директор корпорації  «Укрвинпром» Кучеренко В.М., якій охарактеризував стан та перспективи розвитку виноробної галузі промисловості. На заході також були  представлені цікаві доповіді провідних спеціалістів та фахівців із різноманітних питань, що стосуються інноваційних технологій та обладнання, інноваційних рішень в пакуванні, дизайні та оформлення скляної та ПЕТ-тари,  технології та рецептури нових продуктів підвищеної біологічної цінності оздоровчого призначення та багато-багато  інших аспектів виробничої діяльності.

До участі у даному заході були запрошені і  фахівці НУХТ, у т.ч кафедри МАХФВ. Під час заходу відбулися багаточисельні зустрічі та обмін інформацією. Результатом такого інформаційного обміну стала також домовленість із  фахівцями провідних компаній про залучення їх до виступу перед студентською молоддю НУХТ.