4 листопада Клуб пакувальників уже вшістнадцяте провів традиційну науково-практичну студентську конференцію «Золотий каштан», де виступили з доповідями студенти-переможці конкурсу «Золотий каштан» на кращу наукову роботу з проблем пакування.

Через карантинні обмеження конференція відбулася в онлайн-форматі. Її технічне та організаційне забезпечення взяли на себе науковці Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого нашого університету. Модерував конференцію провідний фахівець з пакування, завідувач нашої кафедри, професор Олександр Гавва.

У заході взяли участь понад 60 здобувачів вищої освіти зі семи університетів, викладачі та фахівці пакувальної індустрії.

Учасників привітали: почесний президент Клубу пакувальників Валерій Кривошей, проректор з наукової роботи НУХТ Сергій Токарчук, директорка представництва «Windmöller&Hölscher» в Україні Олена Туржанська, директор брендингової агенції «Goracio» Євген Бондар, директор департаменту з корпоративних зв’язків та сталого розвитку «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Андрій Бублик.

Конференція була наповнена змістовними доповідями, активними дискусіями, цікавими питаннями та аргументованими відповідями. У своїх роботах здобувачі вищої освіти розглянули сучасні проблеми розвитку різних напрямів пакувальної індустрії. Всі виступи були яскраво презентовані та викликали зацікавленість присутніх, більшість із них мали конкретні рекомендації з вирішення наявних проблем.

Усі учасники конференції нагороджені: здобувачі освіти – дипломами від Міністерства освіти і науки України і почесними медалями від Клубу пакувальників, а їх наукові керівники – грамотами. Крім того, їх доповіді надруковані в збірнику, який є додатком до журналу «Упаковка».

Підсумувала роботу конференції президентка Клубу пакувальників Вероніка Халайджі. Вона висловила подяку спонсорам за багаторічну підтримку конференції, а також учасникам, гостям і організаторам за плідну роботу та запросила студентів брати участь у конкурсі «Золотий каштан» наступного, 2022 року.