Новоград-Волинський – місто на мальовничих скелястих берегах звивистої річки Случ, і Батьківщина Лесі Українки. А для колективу НУХТ Новоград-Волинський цікавий новим фармацевтичним підприємством – «Новофарм-Біосинтез».

Фахівці підприємства часто беруть участь у освітніх заходах нашого університету і зацікавлені у молодих фахівцях з інжинірингу фармацевтичних виробництв (до речі, на підприємстві успішно працюють наші випускники).

Викладачі кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв разом із цьогорічними випускниками магістратури відвідали «Новофарм-Біосинтез», ознайомилися із виробництвом лікарських засобів та отримали цінні рекомендації щодо підготовки майбутніх механіків-фармацевтів.

Спеціаліст із якості Світлана Гопанчук і головний інженер Анатолій Черниш звернули увагу на компетенції, які вони очікують від наших випускників – знання стандартів щодо діяльності фармацевтичних підприємств, вміння лаконічно і чітко вести виробничу документацію, працювати зі сучасними системами графічного проєктування. Цінуються такі на перший погляд прості речі, як вміння правильно підібрати матеріал і створити ескіз деталі або вузла, із допусками і посадками.

Колектив кафедри готовий врахувати побажання колег й удосконалювати навчальний процес, і вдячний за увагу до нашої делегації та внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =