Зрозуміло, у яких стресових та складних умовах виконувалися дипломні проекти і тому особливо приємно, що всі здобувачі-бакалаври виконали кваліфікаційні роботи і готові представити їх широкому загалу.
Ми цінуємо можливість працювати з такими студентами, з розумінням відносимося до кожного випадку, сприяємо успішному виконанню і захисту дипломних проектів.

Із вже представлених тем проектів викреслюються пріоритетні напрямки розвитку обладнання харчових і біотехнологічних виробництв. Наприклад, Сергій Кушнірук пропонує нові технічні рішення для зневоднення водно-спиртових розчинів, Богдан Перчина – інноваційне обладнання для вакуумного охолодження хліба, Владислав Соколовський – цікаві рішення для потокового просіювання борошна у системах аерозоль-транспорту, Владислав Литвин – ряд інновацій у конструкціях термокамер для виробництва м’ясних виробів, Ігор Качиха – високоінтенсивні тістомісильні машини безперервної дії.

Безсумнівно, всі згадані розробки гідні уваги, і знадобляться для відбудови і розвитку харчової промисловості та бізнесу. Очевидно, економіка України після Перемоги чекатиме нових молодих фахівців, авторів цих розробок.

Захисти дипломних проектів продовжуються. Ми вдячні всім студентам за терпіння, витримку і внесок у Перемогу.

Запрошуємо на захисти фахівців харчової, фармацевтичної, біотехнологічної галузей та машинобудування. Будемо раді бачити наших випускників минулих років, які працюють у цих та суміжних галузях. Нам цікава ваша думка, ваші конструктивні пропозиції щодо удосконалення освітньої програми з інжинірингу харчових і фармацевтичних виробництв. А для наших цьогорічних випускників цінною буде ваша підтримка у працевлаштуванні.

Разом працюємо на Перемогу! Слава Україні!

</p>