Наші студенти навчаються за сучасними європейськими навчальними програми,

які передбачають отримання глибоких знань і навиків із систем автоматизованого проектування, пневматики і пневмоприводів, мехатронних модулів обладнання, робототехніки, систем автоматизації та контролю, управління проектами. Фахівців, що володіють цими знаннями, особливо цінуються на харчових і фармацевтичних підприємствах.
Ми пишаємося, що компетентність наших студентів зі згаданих напрямів дозволяє їм бути членами журі провідних фахових конкурсів та освітніх заходів.
Один з таких заходів, а саме, Національний фінал конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2020» за напрямом “Мехатроніка” відбувся 6-8 жовтня у Дніпрі.
Приємно, що для підготовки, проведення та суддівства змагань цього конкурсу була запрошені студенти наукового гуртка “Мехатроніка”, серед яких – наша магістрантка Марія Аліпатова. Це також свідчить про лідируючі позиції Університету з напрямку «Мехатроніка».
Дякуємо керівнику гуртка “Мехатроніка”, професору кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Миколі Якимчуку за якісну підготовку фахівців!