Після дворічної перерви запрацювали виставки з харчового та пакувального обладнання. На величезних просторах Міжнародного виставкового центру затріпотіло життя. Машинобудівники та представницькі компанії знову демонструють інноваційне обладнання харчової галузі. Виробники харчової продукції укладають нові угоди, а наші студенти мають можливість побачити кращі зразки обладнання і удосконалити знання.

Це провідна міжнародна виставка переробної промисловості, на якій демонструються кращі наукові досягнення світових лідерів у сфері сучасного обладнання та технологій.

На заході створюються реальні можливості для спілкування фахівців з різних країн світу, пошуку нових партнерів і встановлення активних ділових контактів з метою трансферу інновацій.

На виставці INPRODMASH&UPAKOVKA демонструється обладнання, інвентар, матеріали для різних галузей переробної промисловості: м’ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської, хлібопекарної та бакалійної. Також широко представлена галузь пакувального обладнання.

Крім того, в експозиції присутні компанії, що поставляють спеції та інші інгредієнти для виробництва різних продуктів харчування, що є досить актуальним для здобувачів вищої освіти.

Унікальність виставки полягає в безпосередньому спілкуванні постачальників і споживачів. Щорічно виставку відвідують понад 7000 фахівців, зайнятих в різних секторах харчової промисловості. Радіємо за велику кількість українських машинобудівних компаній, які нині представляють свою продукцію.

Приємно за стендами Виставки зустрічати наших випускників, і спостерігати, з яким натхненням вони діляться власним досвідом зі студентами.

Нас, як фахівців переробної, фармацевтичної та видавничо-поліграфічної промисловості, вразили масштаби виставки та професійна підготовка організаторів заходу.