Нещодавно делегація викладачів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого на чолі з директором Сергієм Блаженком повернулися з чотирьохденного відрядження зі столиці Німеччини – Берліну.

Своє стажування Олена Кулик, Олена Чепелюк, Юрій Вересоцький та Сергій Блаженко пройшли в одному із найбільших університетів прикладних наук Німеччини – Берлінському університеті прикладних наук Бойта (https://www.beuth-hochschule.de).

На сьогоднішній день в університеті, який був заснований у 1971 році як Технічний університет прикладних наук Берліна (TFH), навчається близько 13000 студентів з 5 континентів, працює більше 300 професорів.

Університет пропонує своїм студентам широкий спектр курсів прикладної інженерії, природничих наук та економіки в більш ніж 70 акредитованих програмах бакалавра та магістра.

Основним завданням візиту нашої делегації було вивчення системи вищої освіти Німеччини та основних етапів якісної підготовки  фахівців технічного спрямування і, головне, налагодження дружніх партнерських зв’язків.

Наші представники ознайомились основними положеннями навчального процесу, системою практичної підготовки студентів, відвідали лабораторну базу кафедр технології пакування і харчових технологій, а також були присутніми на лекційних та лабораторних заняттях з дисципліни «Методи випробувань та оцінювання упаковки».

Під час перемовин між делегацією ННІТІ та професорами кафедри технології пакування Штефаном Юнге та Гансом Демановскі було досягнуто домовленість про взаємний обмін студентами та викладачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − nine =