Приємно поспілкувалися зі студентами Полтавського коледжу НУХТ. Згадали про нашу плідну співпрацю, про харчову і переробну промисловість Полтавщини, про добре відомі харчові продукти, які виготовляють підприємства Полтавської області.

Ностальгуючи за часами, коли карантинні обмеження не заважили подорожам і спілкуванню наживо, висловили сподівання, що вже скоро знову будемо насолоджуватися неповторною Полтавою та фантастичним Полтавським краєм.

Акцентували майбутнім абітурієнтам, що після закінчення Полтавського коледжу з нетерпінням чекаємо їх у нашому Університеті, де вони зможуть отримати вищу освіту з інжинірингу харчових, біотехнологічних та фармацевтичних виробництв, а також комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки.

Нагадали, що інжиніринг – це сфера діяльності, яка охоплює весь життєвий цикл машин і апаратів, агрегатів, потокових ліній і цілих технологічних комплексів від задуму, маркетингових досліджень і проектування до виготовлення, монтажу, експлуатації, технічного сервісу і утилізації. Звернули увагу, що ця галузь потребує фахівців з вищою освітою, тому їх підготовка пріоритетна і фінансується із державного бюджету. А НУХТ, крім надання якісної освіти, забезпечує цікаве і насичене студентське життя, культурний і спортивний розвиток, надає можливість дуальної освіти, подвійних дипломів із університетами ЄС, стажування на провідних європейських підприємствах та освітньо-наукових закладів.

Отож, чекаємо у нас цьогорічних випускників Полтавського та інших коледжів, та продовжуємо активну плідну співпрацю!