У дійсності – це захист дипломних робіт наших здобувачів, які вивчають комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки.

Серед представлених робіт варті уваги креативна картонна упаковка у вигляді шостигранної призми для печива (автор – Ігор Малик), упаковка для набору сухофруктів (Валерія Пасацька),  монополімерний 3Д пакет для вівсяних пластівців (Борис Грицайчук), споживча упаковка для спецій (Дарина Гаврильченко), упаковка для фруктової пастили (Анна Матвєєва), упаковка для шоколаду (Крістіна Фролова).

Оригінальним був проект Ольги Степанової – групова картонна упаковка для стаканчиків з йогуртом, яка після використання трансформується у наочний  матеріал для вивчення англійської абетки. Ця робота була захищена англійською мовою, і ми сподіваємося на поширення такої практики. Був виготовлений справжній макет цієї упаковки, який нині бере участь у конкурсі на кращу упаковку German Packaging Award 2022.

Упаковки відповідають сучасним тенденціям, вони можуть повторно перероблятися, мають зручну конструкцію та креативний дизайн.

Скромно радіє екзаменаційна комісія та наукові керівники, задоволені плодами своєї праці наші студенти: авжеж, варті похвали оригінальні професійні проекти упаковок та високі результати навчання – із семи випускників чотири отримають дипломи із відзнакою.

Така відповідальна робота студентів та їх наукових керівників, та якісний кінцевий результат  безсумнівно є достойним внеском у Перемогу та майбутню відбудову України.

Ми радимо звернути увагу на представлені розробки цьогорічним випускникам шкіл: можливо, вони надихнуть вас здобути таку важливу та творчу спеціальність, як дизайнер та розробник упаковки. Ми ж радо вам у цьому допоможемо.