Відбулася вже четверта онлайн зустріч зі студентами та професорами Берлінського університету

прикладних наук. За цей час ми стали справжніми друзями, якім не вистачає запланованого часу для спілкування все більше.
Наші німецькі друзі підготували для нас захоплюючи відео-подорожі улюбленими куточками Берліну та цікаву розповідь про історію та сьогодення Університету.
Щирі та емоційні розповіді про улюблене рідне місто зігріли наші серця та дозволили подивитися на Берлін іншими очима.
На завершення нас чекав сюрприз – це пропозиція прийняти участь у цікавому міжнародному проекті щодо розробки пакувальних рішень для e-commerce. Тож далі буде.
It was the fourth online meeting with students and professors of the Berlin University of Applied Sciences. During that time, we have become real friends, who lack the planned time to communicate more and more. Our German friends prepared for us a fascinating video-trips to favorite places in Berlin and an interesting story about the history and present of the University. Sincere and emotional stories about the favorite hometown warmed our hearts and allowed us to look at Berlin with different eyes. In conclusion, a surprise awaited us – an offer to participate in an interesting international project to develop packaging solutions for e-commerce. So it will continue.