Сьогодні у наших дівчат, що перебувають у Фінляндії був неймовірно цікавий день.

Спочатку у чудовому конференц залі компанії Metsa Board була проведена презентація, яка познайомила студентів з історією виникнення та розвитку компанії, організацією виробництва, можливостями дослідницької лабораторії та дизайн студії та ще багато цікавої інформації. Нашим дівчатам також була надана можливість розповісти по наш університет та міжнародне співробітництво з партнерським Берлінським університетом прикладних наук.

На ознаку підтримки України доповідь, яку зробила Оля Степанова була зустрінута оплесками аудиторії. Після цього група відвідала дизайн студію,  де студенти спілкувалися з кращими дизайнерами компанії і Оля Степанова навидь отримала професійну оцінку щодо її розробки призової картонної упаковки, а також рекомендації щодо ії удосконалення. Дійсно кажуть, що досконалість не має межі, тож ці рекомендації будуть враховані при виконанні магістерської роботи. Дуже вразила дослідницька лабораторія, оснащена надсучасним обладнанням для розробок та контролю продукції. Група відвідала виробництво, де втілюються в життя розробки дизайнерів та дослідників. Мабуть найбільш найбільше вразив інтерактивний демонстраційний центр компанії Pro Nemus, ці враження важно описати, тому ділимося фотографіями, які наслали наші дівчата. Чекаємо на завтрашні новини.

Тож далі буде.