Група наших кращих студенток у складі Маріі Аліпатової, Ольгі Степанової, Анни Матвеєвої та Настасії Параки разом зі студентами Берлінського Університету прикладних наук під керівництвом проф. Стефана Юнге прибули у місто Äänekoski, Фінляндія на запрошення компанії METSÄ BOARD.

Metsä Board Oyj, раніше відома як M-real Corporation, є провідним європейським виробником картону, продукція якої добре відома та цінується у всьому світі. Вже не перший раз студенти Берлінського університету відвідують цю компанію з метою ознайомлення з сучасним виробництвом картону, методами лабораторного контролю якості та інноваціями у цієї галузі. У цьому році у рамках договору про співпрацю між НУХТ та Берлінським Університетом прикладних наук таку можливість отримали і наші студенти.

Завтра починається насичена та цікава програма, яка включає знайомство з керівництвом та провідними спеціалістами компанії METSÄ BOARD, презентацію компанії, відвідування R&D лабораторії, центра обслуговування клієнтів та дизайн студії. Але про це ми розкажемо завтра. Далі буде.