Високу оцінку у вигляді Подяки від ректора НУХТ Олександра Шевченко отримали результати співробітництва між нашими університетами і особливо вагомий внесок проф. Стефана Юнге.

Історія партнерських відносин почалася три роки тому в 2019 році з візиту проф. Стефана Юнге з колегами до НУХТ, якій йому порекомендував Президент клубу пакувальників Кривошей В.Л., як один з провідних у пакувально-поліграфічної галузі.

Після зустрічі на кафедрі МАХФВ з проф. Гаввою О.М. директором інституту Блаженко С.І. був візит делегації НУХТ до Берліну, де була узгоджена програма щорічного обміну студентами, а потім ще підписаний договір про співпрацю. За цей час, незважаючи на пандемію, яка скорегувала плани, спілкування продовжувалось, а відносини ставали більш міцними та дружніми.

Коли почалася війна проф. Стефан Юнге постійно висловлював свою підтримку.

У вересні цього року за ініціативи проф. Стефана Юнге та його активної участі в організації та пошуку спонсора, відбулось стажування здобувачок НУХТ у Фінляндіі, у відомії компанію з виробництва паперу та картону Metsa Board. Це стало продовженням наших партнерських відносин і проявом підтримки України у складні воєнні часи з боку наших німецьких колег.