Сьогодні відбувся на кафедрі МАХФВ перший у цьому році онлайн-захист магістерських робіт. Магістрантів із цією знаковою подією привітав завідувач кафедри Олександр Гавва.

Блискучий захист (3 здобувачі отримали оцінку з відзнакою) магістрів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» (освітня програма «Інжиніринг харчових виробництв ») на кафедрі машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництвингу  – свідчить про підтвердження якості тих знань, які вони отримали в університеті протягом усього навчання.

Комісія відзначила високий рівень професійних компетентностей, дослідницькі вміння, оригінальний і творчий підхід здобувачів. За результатами науково-дослідної роботи магістрантів були опубліковані статті у фахових і закордонних виданнях, тези і матеріали доповідей міжнародних та всеукраїнських фахових наукових конференцій.

Викладачі кафедри бажають своїм вихованцям високої професійної реалізації, зокрема й тому, що майже всі вони вже знайшли роботу за фахом.  Щиро бажаємо випускникам процвітання, успіхів, досягнення цілей, сил і наснаги до нових звершень! І пам’ятайте, що двері alma mater завжди для вас відкриті!