Наші студенти, магістранти та викладачі приєдналися до гостьової лекції Юрія Берлізова – випускника інженерно-технічного інституту (у 2000-х – механічного факультету), а нині – віце президента з технічної підтримки United States and Canada at Tetra Pak.

Нагадаємо, що компанія Tetra Pak – світовий лідер з обробки та пакування харчових продуктів, яка працює у 160 країнах світу.

Лектор, Юрій Берлізов – професійний менеджер, лідер, має великий досвід роботи в галузі технічного та проектного управління у галузі упакованих товарів і обслуговування клієнтів, є відповідальним за розвиток, максимізацію та підтримку довгострокових відносин із клієнтами, керує інноваційними міжнародними проектами в багатьох країнах.

Ми ж сподіваємося, що здобувачі, особливо магістранти, отримали мотивацію та звернуть увагу на вивчення оригінальних навчальних курсів, які нині викладаються та пов’язані із управлінням інноваційними проектами, іноземною мовою в інженерії, інноваційним обладнанням, CALS та мехатронними модулями, а також тими, що розвивають softsckils – особистих характеристик та навичок комунікації, завдяки яким випускник університету успішно взаємодіє в команді під час розв’язання робочих питань.

Дякуємо за запрошення організаторам лекції – колективу кафедри мехатроніки та пакувальної техніки. Користуючись нагодою, вітаємо кафедру мехатроніки та пакувальної техніки та представників її потужних наукових шкіл у галузі інженерної механіки, пакувальної техніки та мехатроніки із 90-то річчям, яке святкується цього року.