Наші викладачі мають нову цікаву задачу

– проведення занять для англомовних груп із устаткування закладів готельно-ресторанного господарства (для студентів спеціальності ”Готельно-ресторанна справа”) . Тут постають несподівані питання: як донести інформацію про машини і апарати для студентів, які не стикалися до цього зі звичними схемами та кресленнями, не вивчали теорію процесів? Як навчити аналізувати та правильно вибирати обладнання? (І все це – англійською (!) мовою).
І перше рішення – перед класифікацією і аналізом обладнання потрібно своїми руками його відчути. Не просто вивчити абстрактну теорію, а зрозуміти всі особливості будови.
P.S. – за досвід проведення англомовних занять з інжинірингу харчових виробництв для студентів, які не мають загальноінженерної підготовки, ми дякуємо колегам із Білоруського державного аграрного технічного університету (м. Мінськ).