Вирішивши додати яскравості у повсякдення, ми віртуально завітали на заняття студентів Бердичівського коледжу промисловості економіки і права, де фахівець у галузі упаковки, доцент нашої кафедри Наталія Кулик провела дискусію на тему “Художні засоби поліграфічного оформлення та гармонізації дизайну упаковки”.

Влучна метафора “Якби дизайн упаковки був видом спорту, це було б десятиборство”, адже професійний дизайнер повинен чудово розбиратися в матеріалах, технології, брендингу, поліграфії, екології, промисловому та графічному дизайні, текстовій рекламі, тощо.

Щоб створити технологічно, функціонально та естетично довершену упаковку використовують певні закони та засоби художнього оформлення та гармонізації, де кольору належить особливо місце. Колір викликає найбільш широкий та швидкий відгук у людей, породжує думки, почуття, емоції, вчинки. Це один із найважливіших, могутніх і активних елементів композиції, який здатен змінити нашу уяву про форму, якість і смак.

Знання про основи дизайну та ергономіки важливі не лише для майбутніх дизайнерів упаковки, а і конструкторів та розробників обладнання.

Студенти дізналися багато цікавої інформації, яка знадобиться і у опануванні майбутньої спеціальності та й у житті, тим паче що зраз час вибирати подарунки до свят.