Відбулася довгоочікувана подія – презентація книги «Полімерна упаковка», співавтором якої є доцент нашої Кафедри Наталія Кулик. Презентація проходила на авторитетному виставкому заході – «Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP» (http://www.upakjour.com.ua/…/kategor%D1%96ya-2/iffip-start).
Це – перше видання про полімерну упаковку українською мовою. Книга охоплює всі знання про полімерну упаковку: термінологію, властивості полімерів, види упаковки, технології та обладнання для її виготовлення, контроль якості, поліграфічне оформлення, і, нарешті, переробку використаної упаковки.
Учасники презентації висловили ряд цікавих думок. Наприклад, про еру інтернету, коли немає проблем отримати інформацію, і обумовлену цим проблему – як впоратися з величезним масивом інформації, переосмислити, систематизувати, виділити головне, не відволікатися на другорядне, та нарешті відкинути некоректну інформацію, якою повний інтернет. Тому, попри розширення цифрових технологій, багато людей, цінують книгу як відповідальне джерело знань та інформації. Книга – це творіння авторів, які не тільки опрацювали великі масиви інформації з певної тематики, але й доповнили її своїми думками та висновками, які базуються на їх практичному досвіді у професії.
Книга «Полімерна упаковка» буде корисною фахівцям підприємств з виготовлення і використання упаковки, а також науковцям, студентам і всім, хто цікавиться полімерною упаковкою, тому що процес навчання і зростання у професії є захоплюючим та нескінченним.