Здобувачі наукового ступеня доктора філософії та викладачі кафедри долучилися до гостьової лекції “Практичне застосування методології Lean Six Sigma до підвищення ефективності виробництва”.

Через карантинні обмеження конференція відбулася в онлайн-форматі.

Лектор – Євгеній Ковнір, керівник офісу з управління операційною ефективністю провідного українського агрохолдінгу, представив шляхи зниження виробничих витрат та поліпшення виробничої ефективності на підприємствах харчової та переробної промисловості.

Для нас був цінним досвід щодо використання у професійній діяльності сучасних методів досліджень та математично-статистичного апарату. На реальних прикладах наші аспіранти зрозуміли, як сучасний науковий підхід до організації виробництва і керування процесами дозволяє знизити виробничі втрати, кількість браку і підвищити виробничу ефективність підприємства.

Зазначимо, що це не перша зустріч наших здобувачів із Євгенієм Ковніром. Дякуємо шановному лектору за увагу до нашого Університету, передані цінні знання і досвід.