Вперше представниця молодого покоління українських пакувальників, студентка НУХТ, Ольга Степанова прийняла участь та здобула перемогу у престижному міжнародному конкурсі German Packaging Award 2022, у категорії Special Award Young talents.

Тема проекту – «Розробка конструкції та технології виготовлення картонної упаковки для стаканчиків з йогуртом з освітньою функцією». Нова упаковка повністю відповідає сучасним вимогам до паковання, але має ще додаткову фукнцію – вона може використовуватися як наочний матеріал для вивчення англійської абетки. Це продовжує термін життя упаковки, підвищує ефективність її використання, а також сприяє збільшенню продажів пакованого продукту.

Перемога у такому конкурсі – це висока оцінка і міжнародне визнання для Ольги, її наукового керівника, доцента НУХТ, Наталії Кулик, і освітньої програми НУХТ- “Комп’ютерні технології дизайну і виготовлення упаковки”.

Нехай ця маленька перемога стане вкладом у велику Перемогу України!

Нагородження переможців відбудеться у вересні у місті Нюрнберг, Німеччина, під час проведення міжнарожної виставки FACHPACK.

https://www.verpackung.org/en/events/deutscher-verpackungspreis/auszeichnungen/cardboard-packaging-for-yogurt-cups-with-educational-function?fbclid=IwAR1rzw4eqQ7qwvQQHpytlExRD-YfXkKRCCjXdWbG05hov9FEqvbXgBMRjdM