Національний університет харчових технологій

Кафедра машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв (МАХФВ)

Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С.Гулого

Звернення до абітурієнтів завідувача кафедри

професора Олександра Гавви

         Якщо ви молоді, сповнені сил, енергії та наснаги і хочете створити матеріальні цінності своїми руками, моя вам порада: їдьте до Національного університету харчових технологій. Тут абітурієнта чекає багатотисячна дружна сім'я студентів та викладачів, у тому числі і колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого.

         Професія інженер - механік та інженер-технолог мала і має широкий попит на різних підприємствах народного господарства і особливо на підприємствах харчової, фармацевтичної, біотехнологічної промисловостей та пакувальної індустрії. Сучасні підприємства харчової та біотехнологічної промисловості, пакувальної індустрії – це інтеграція технологічних та технічних автоматизованих комплексів.

         Керування технологічними процесами та обслуговування  машин і апаратів здійснюється із дисплеїв комп’ютерів. А тому сучасні вимоги до фахівця - володіння комп’ютерними технологіями  проектування  та керування процесами харчових і біотехнологічних виробництв модульною будовою машин і апаратів, засобами автоматизованого діагностування та налагодження, основами маркетингу, менеджменту, логістики тощо.

        Широкий діапазон знань, умінь і навичок у різних галузях харчової, біотехнологічної промисловості та пакувальної індустрії надає професорсько - викладацький склад кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв.

       На кафедрі за денною, заочною, дистанційною формами навчання здійснюється підготовка фахівців ОС бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук за освітніми програмами: Інжиніринг харчових виробництв; Інжиніринг фармацевтичних та біотехнологічних виробництв (спеціальність «Галузеве машинобудування»); Комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки  (спеціальність «Видавництво та поліграфія»). Підготовка здійснюється в сучасних лабораторіях, укомплектованих приладами та установками, наданими шефами – інвесторами кафедри. Застосування новітніх інтерактивних методів навчання дає можливість студентам достатньо швидко увійти у світ фахових наук. Із першого курсу студенти пробують свої сили в розробленні наукових проектів, стартапах тощо.

         Кращі студентські роботи подаються на міжнародні конкурси  і конференції як в Україні, так і за її межами.

        Щорічно із активних студентів формуються групи для проходження науково-виробничого практикуму за кордоном.

     Практичну підготовку студенти проходять на провідних підприємствах галузі України з працевлаштуванням як під час практики, так і після закінчення навчання. Сьогодні на більшості харчових, біотехнологічних виробництв та підприємств  пакувальної індустрії на різних інженерних і керівних посадах працюють випускники кафедри. За рядом обставин, сьогодні попит на наших молодих фахівців більший ніж реальний їх випуск.

         Навчання в НУХТ  сприяє одержанню другої вищої освіти з економічних, воєнних та інших наук, а також другого диплому європейського ВНЗ.

         В останню суботу кожного місяця – день відкритих дверей кафедри. Запрошую до спілкування та подальшої співпраці. Ваше рішення буде ефективно реалізовано в матеріальних, духовних, соціальних сферах життя.