Національний університет харчових технологій

Кафедра машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв (МАХФВ)

Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С.Гулого

Спортивна діяльність

 

Спортивна діяльність на факультеті інженерної механіки та пакувальної техніки є цікавою та різноманітною.

Для студентів створені всі умови для занять фізичною культурою та спортом, які проводяться у одному з кращих у м. Києві спортивному комплексі, розташованому поряд зі студентським містечком.

 

 

Спортивний комплекс університету

(проспект Науки, 29а)

 

У спортивному комплексі функціонують два спеціалізованих ігрових зали площею 800 і 1000 кв. метрів для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол й інші види спорту. Ігрові зали оснащені всім необхідним обладнанням, що створює чудові умови для спортивних тренувань та організації і проведення змагань різного рівня. Великою популярністю у студентів користуються тренажерний зал, зал для занять аеробікою, фітнесом та боксом, зал для занять настільним тенісом. Наприкінці 2009 року введено в експлуатацію плавальний басейн. Крім того, в усіх гуртожитках університету працюють спортивні кімнати.

Високому рівню організації занять із фізичної культури і спорту та досягненню високих спортивних результатів сприяє добре продумана кадрова політика ректорату і кафедри фізвиховання, яка дозволила залучити до проведення навчальних занять і роботи спортивних секцій висококваліфікованих спортсменів і тренерів із різних видів спорту

У спорткомплексі працюють спортивні і тренажерні зали, сучасний басейн, безліч спортивних секцій на будь-які смаки.

Функціонують спортивні секції з метою оздоровлення і покращення  фізичного стану студентів та викладачів факультету, забезпечено участь студентів факультету та збірних команд в Спартакіадах НУХТ, окремого розвитку набуває спортивний рух, заснований на заняттях фізичною культурою – «StreetWorkout».