Національний університет харчових технологій

Кафедра машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв (МАХФВ)

Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С.Гулого

В Навчально-науковому інженерно-технічному інституті створені всі умови для вільного розвитку особистості,  її загальної культури та розвитку творчих здібностей. Тож культурно-просвітницькі заходи, творчі вечори, благодійні акції є невід’ємною частиною багатогранного життя сучасного студентства, а очолюють цей напрямок діяльності органи самоврядування студентів інституту, наставники академічних груп.

Велика увага приділяється формуванню інтелектуальної, творчої, духовної та фізичної духовності студентів. З перших кроків, після ознайомлення з спільнотою факультету та кафедр наставники починають плідну роботу по вихованню студентів у традиціях факультету, а значну допомогу в виявлені талановитої молоді та залученні її до культурно- спортивно-масових заходів, організації дозвілля, прискоренню адаптації першокурсників до навчального процесу надають «молодші куратори» з числа кращих студентів старших курсів.

Органами студентського самоврядування проводиться робота з благоустрою території та кімнат гуртожитку №1, з організації суботників, проведення конкурсів на кращу академічну групу факультету і кращу кімнату в гуртожитку. Нещодавно студенти інституту були відмічені подякою “За виховання високоосвіченої молоді, та плідну співпрацю з профспілками” Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки та Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

Студенти інституту приймають активну участь в культурно-просвітницьких заходах факультету та університету. Щорічно проводяться тематичні виставки та вечори, заходи присвячені до «Дня туризму», «Брейн-ринг», «День працівників харчової промисловості», КВК, «Містер і Міс НУХТ», конкурс української пісні, «День Європи», «День знань», «День студента», де студенти приймають активну участь та виборюють призові місця.

Неодноразово студенти отримували нагороди та призи в загально-університетських фестивалях «День факультету», а команді КВК інституту "Mechanic Bros." завжди вдається підняти настрій та примусити посміхнутись навіть найбільш похмурих глядачів.

В університеті діє Студентський центр патріотичного виховання та культурного розвитку

З метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки та стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві у Національному університеті харчових технологій працює Студентський центр патріотичного виховання та культурного розвитку.

Студенти університету неодноразово ставали лауреатами та переможцями міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів студентської творчості; зокрема, збірна команда КВК університету «Проспект наук» неодноразово здобувала перемогу в регіональних, всеукраїнських та міжнародних лігах КВН, студентка Ірина Островська – переможниця талант-шоу на телеканалі «Україна».

Діяльність Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку  у проведенні і організації культурно-масової роботи серед студентів університету має такі напрямки художньої самодіяльності: клуб вокального жанру, факультетські колективи сучасного танцю, бального танцю, факультетські вокально-інструментальні групи, команди КВК, виконавці оригінального жанру.

Творчі заходи  в університеті мають добрі, стійкі традиції.

Творчій рік завершується традиційними випускними вечорами та зустрічами з випускниками минулих років. Святкова атмосфера вручення дипломів доповнюється різнобарвністю святкових привітань від талантів художньої самодіяльності.