Студент Данило Собачко успішно поєднав навчання в Університеті із роботою за фахом.

Працюючи інженером-конструктором в компанії “ТВД Комплект”, розуміючи, які знання і компетенції необхідні для успішної конструкторської кар’єри, Данило раціонально і з користю використав всі надані в Університеті можливості.
Днями Данило Собачко успішно захистив бакалаврський дипломний проект з інжинірингу харчових і мікробіологічних виробництв, у якому він спроектував змішувально-бродильно-формувальний агрегат для виробництва багетів на міні-пекарні. Для проектування і розрахунків деталей і вузлів обладнання Данило використав новітнє програмне забезпечення. Зауважимо, виконана робота за складністю та використаними сучасними CAD системами є складною навіть для випускника магістратури.
Бажаємо Данилу успішної кар’єри та реалізації знань, а нинішнім студентам рекомендуємо взяти до уваги такий досвід.