Літо чудова пора: для когось це – відпочинок, для когось – іспити, а для наших студентів

Марії Аліпатової, Івана Глущенко, Тетяни Нікітіної, Ані Матвеєвої, Олі Степанової та доцента кафедри МАХФВ Наталії Кулик це – ще й он-лайн навчання за курсом “Packaging Design Theory and Psychology”, під керівництвом професора Andrew Hurley (Клемсонський університет, Південна Кароліна, США, https://www.clemson.edu). Професор Andrew Hurley є засновником Школи пакувальників, у якій проходять он-лайн навчання студенти з усього світу.
Півторамісячний курс поєднував теоретичний лекційний матеріал, виконання практичних завдань та підготовку фінальної роботи Study Case редизайну упаковки вибраного продукту.
Формат курсу був цікавим та вражаючим: кожний розділ включав звернення лектора з поясненням мети цього розділу, відео з участю лектора про основні теоретичні положення, презентації з коментарями, текстові роз’яснення і рекомендації щодо виконання практичних завдань, Workbook для самоконтролю знань, а також численні посилання для отримання додаткової інформації та поглиблення знань.
Отримані знання будуть корисними для студентів при виконанні майбутніх кваліфікаційних робіт.
А ще це була чудова можливість практикування англійської мови та розширення знань у сфері професійної термінології.