«Майстер клас» з проведення навчальних занять продемонструвала доцент кафедри Юлія Теличкун для провідних викладачів кафедри, університету і навіть закордонних гостей із Політехнічного університету Тімішоари (Румунія).

Пані Юлія разом із потоком студентів університету, що навчаються за освітньою програмою "Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів", показали колегам викладачам приклад якісної, насиченої і корисної лекції із дисципліни "Промисловий інжиніринг".

Це була відкрита лекція. Але незалежно від аудиторії, доцент Юлія Теличкун завжди проводить лекції на відмінному рівні та із задоволенням передає студентам якісні знання і навички.

Професор Політехнічного університету Тімішоари Думітру Мнеріе привітав Юлію Теличкун та побажав подальших успіхів.