14 березня до нашої кафедри завітали учні 10-А класу київської гімназії №59 та учні Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва.

Доцент кафедри Олексій Губеня детально познайомив учнів з університетом. У музеї історії і розвитку НУХТ учні почули цікаву і захоплюючу розповідь Віктора Поденка про наш університет від початку заснування і до сьогодення.

Потім гості відвідали кафедру машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, де доцент кафедри Ігор Литовченко провів два майстер класи, показуючи, що сучасний процес навчання та майбутня інженерна робота нерозривно пов’язана з активним використанням комп’ютерних методів проектування та керування процесами.

Приводів для отримання позитивних вражень і правильних висновків щодо майбутнього вибору місця навчання було більше ніж достатньо.

Для учнів день пройшов цікаво і насичено, а отримані враження дозволять зробити раціональний вибір майбутньої професії.