17-19 жовтня у Міжнародному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза. проходила IX Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo.

Прогрес у фармацевтії розвивається швидше, ніж інформація у підручниках.

Фахівці та студенти кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв на промислових виставках намагаються випередити час і ознайомитись з передовими розробками та вловити сучасні тенденції розвитку промисловості.

Учасники виставки – представництва провідних світових та українських виробників обладнання, завжди із задоволенням доносять інформацію про свої розробки.

Особливу подяку висловлюємо компанії Bütler & Partner LLC  і безпосередньо її представнику на виставці – Катерині Гуляницькій, яка ознайомила фахівців і студентів кафедри із сучасним пресувальним інструментом для виробництва таблеток, обладнанням для тонкого подрібнення, змішування і пакування компонентів лікарських засобів.

Також дякуємо фахівцям компанії ХІММІКС за детальну інформацію про обладнання для змішування сипких компонентів та високов’язких середовищ.