У нашого партнера - Технічного ліцею Шевченківського району відбулася знакова подія - відкриття стадіону. На урочисте відкриття мали честь бути запрошені і представники кафедри – доценти Олена Чепелюк та Олексій Губеня.

На початку слід зазначити, що випускники Технічного ліцею - одні з найкращих наших студентів. Неодноразово підкреслювалося, що Технічний ліцей дає якісну сучасну середню освіту і формує високі здібності до навчання, практичної діяльності і лідерства.

А тепер, після побаченого сучасного спортивного комплексу, ми не маємо сумнівів, що випускники Ліцею на такому ж високому рівні представлятимуть наш Університет на спортивній арені.

Баскетбольний майданчик, бігові доріжки, штучне поле для міні-футболу, сучасне покриття і необхідна для безпеки сітка, подарований керівництвом Шевченківського району спортивний інвентар, і, безсумнівно, самовіддана творча праця колективу ліцею - все це сприяє розвитку розумного, ерудованого, сильного і витривалого майбутнього фахівця.