Викладачі кафедри МАХФВ Ігор Бабанов, Юрій Доломакін та Олена Бабанова разом зі студентами групи ОХ-4-6 відвідали молочний комбінат компанії PepsiCo в місті Вишневе.

Компанія PepsiСo — один з найбільших в Україні виробників продуктів харчування та напоїв, займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Молочний комбінат випускає три види пастеризованого молока та різноманітні види кисломолочної продукції.

Колектив кафедри вдячний відділу головного механіка за надану можливість ознайомити студентів з сучасними зразками технологічного обладнання для перероблення молочної продукції та її фасування та пакування у споживчу тару.