Для забезпечення проведення якісної вступної кампанії 2019 року викладачі кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв проводять профорієнтаційну роботу, беруть участь у різноманітних інформаційно-просвітницьких заходах та майстер-класах.

І ось - 6 жовтня 2018 року в нашому університеті відбувся День відкритих дверей. До нас завітали учні випускових класів середніх шкіл, ліцеїв та їх батьки, працююча молодь.

Присутні на цьому корисному заході мали змогу особисто поспілкуватися з викладацьким складом, студентами-магістрантами кафедри, розпитати  про особливості навчального процесу в університеті, на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії і лабораторії, визначитися з вибором майбутньої професії, отримати індивідуальні консультації з правил прийому, дізнатися про новації вступної кампанії.

Зокрема викладачі кафедри Ігор Литовченко та Олена Бабанова здійснили екскурсію аудиторіями кафедри.

Потім почались майстер-класи, наприклад, на тему "Комп’ютерне моделювання природних та штучних процесів». Вони більш детально знайомлять з процесом навчання.

Однакова увага на кафедрі була приділена всім гостям.

Дивіться: ось не вистачало місць перед комп’ютерами, щоб продивитись презентацію освітніх програм «Інжиніринг харчових виробництв» та «Інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв».

А ось індивідуальна детальна бесіда з мамою та донькою про можливості та перспективи навчання за програмою «Комп’ютерні технології  дизайну та виготовлення упаковки».

Всім відвідувачам було цікаво, корисно та весело!