Фахівці та студенти нашого університету завжди активно долучаються до заходів форуму. Зокрема, науковці кафедр Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого провели науково-практичну конференцію молодих вчених «Новітні технології пакування».

Співорганізаторами конференції традиційно виступають Клуб пакувальників, ІАЦ «Упаковка» та Київський міжнародний контрактовий ярмарок. Незмінний модератор наукового зібрання – завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв НУХТ, професор Олександр Гавва.

Відкрив роботу конференції проректор НУХТ з наукової роботи, професор Олександр Шевченко. Він тепло привітав її учасників від ректора університету, професора Анатолія Українця та від себе особисто, наголосив на важливості питань, винесених на розгляд та побажав творчої наснаги й плідної роботи, успішного вирішення проблемних питань, започаткування нових векторів співпраці.

Доповіді молодих вчених були присвячені новітнім дослідженням пакувальних матеріалів і технологій, пристроїв пакувального машинобудування і вторинного перероблення відходів упаковки.