Завершилась 84-а Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів.

Кафедра машин і апаратів гідно  відзвітувала про наукові розробки на засіданні секції «Обладнання харчових, біотехнологічних та фармацевтичних виробництв.

Вступне слово виголосив завідувач кафедри професор Олександр Гавва. Він розповів про досягнення кафедри за останній рік, вручив дипломи переможцям минулої конференції.

Першими доповідали  шановні гості – представники Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Роман   Єрмоленко та Олександр Самко доповіли про цікаві розробки, виконані в коледжі, продемонстрували їх детальними презентаціями.

Молоді науковці кафедри МАХФВ представили широкий спектр наукової тематики. Серед тем доповідей були дослідження замішування хлібного тіста, виробництва безалкогольного пива, випікання хліба, доповідалось про сучасні методики пошуку  оптимальних рішень в технічних  об’єктах.

Після доповідей викладачі кафедри жваво обговорювали, коментували їх результати, пропонували для нагородження кращі наукові роботи.

Переможцями цього року стали молоді вчені Віталій Рачок,Володимир Васильков, Катерина Грінінг.