Кафедральна лабораторія з напряму підготовки студентів «Комп'ютерниі технології дизайну та виготовлення упаковки» поповняється новою учбовою колекцією видів скляних виробів, які передані на кафедру провідним українським виробником скляної тари – Verallia.
Пляшки, банки, колби та інша продукція – це не просто елемент декору, а чудовий наочний матеріал, який буде використаний студентами під час вивчення основ проектування і дизайну скляної упаковки.
Презентував цю колекцію наш випускник, а нині - фахівець компанії Verallia Андрій Кудрявий.

Під час зустрічі із фахівцями кафедри Андрій Кудрявий висловив зацікавлення компанії у майбутній співпраці та нагадав, що компанія чекає у себе наших випускників.