13 жовтня 2018 року в приміщенні міжнародного виставкового центру  відбувся всеукраїнський форум "Успішний 11-класник".

Це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО, фахівці з профорієнтації, представники провідних  ЗВО України, освітніх компаній та курсів.

На захід приїхали учні 11 класів з Києва та областей України.

На заході відбулися наступні семінари:

Ефективна підготовка до ЗНО - 2019: план дій.

ВНЗ України - вступна компанія.

SOFT SKILLS. Які навички прокачати для роботи?

Освіта за кордоном: можливості, гранти та важливість іноземної мови.

Поради студентам. Тонкощі пошуку роботи, що справді потрібно роботодавцям; та інші семінари.

Від НУХТ в ньому приймали участь студенти різних кафедр - Андрій Задніпрянський, Марія Козловська, Ігор Нікітенко, Борис Михайлик.

Відповідальним за участь був співробітник кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Віталій Рачок.

Наші агітатори розповідали про переваги навчання в університеті, особливості вступної кампанії та роздавали інформативну та рекламну продукцію.

НУХТ-івці відпрацювали якісно та отримали подяку від організаторів форуму.