Кафедра МАХФВ з нетерпінням чекає 84 Міжнародну  наукову конференцію молодих вчених і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у 21 столітті». Молоді науковці, аспіранти, магістранти та студенти готуються представити поважному науковому товариству свої наукові здобутки в галузі процесів і обладнання харчових, фармацевтичних і біотехнологічних виробництв, а також видавництва, поліграфії, технології дизайну та виготовлення упаковки.

До речі, найцікавішою і найкомфортнішою обіцяє знову бути англомовна секція конференції, на якій крім українських молодих науковців ми чекаємо гостей з інших країн.

Щодо шановних іноземних учасників. Іноземні партнери нашої кафедри цього року проявили неабияку активність, надіслали для участі у секціях конференції понад 150 тез, і, зокрема, 20 тез на секцію нашої кафедри. Серед них – Білоруський державний аграрний технічний університет, Білоруський національний технічний університет, Могилівський держаний університет продовольства, Науково-практичний центр з продовольства Національної академії наук Білорусі, Азербайджанський економічний університет, Університет «Штефан чел Маре» Сучави (Румунія), Філія Русенського університету в м. Разград (Болгарія), а також творча молодь із наукових установ Індії, Нігерії, Бразилії, Туреччини…

(Всі фотографії - з минулорічної англомовної секції. Такі моменти дуже приємно згадувати.)