Носівка – мальовниче містечко Чернігівщини, відоме видатними людьми та багате на талановиту молодь. Нині Носівка активно розбудовується, у місті створюються нові підприємства харчової промисловості.

Викладачі кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв   відвідали Носівку і завітали до навчальних закладів – Носівської гімназії та Носівської школи №2, де зустрілися з учнями старших класів, педагогічними колективами та адміністрацією шкіл, і проінформували про перспективи навчання у нашому університеті.

Особливо теплі зустрічі відбулися у Носівській середній школі №2 та Носівській міській гімназії.

Насичена і плідна бесіда відбулася із Любов’ю Сліпченко – директором Носівської міської гімназії. Пані директорка із гордістю поділилася досягненнями гімназистів, ознайомила нашу делегацію з новітніми методами навчального процесу.

Наших викладачів глибоко вразила зацікавленість учнів у інформації про навчання в університетах і подальшу кар’єру. Особливо вдячні вони відомому носівчанину, журналісту і краєзнавцю В’ячеславу Михайлишину, за ініціативи якого відбулися візити наших фахівців до носівських навчальних закладів. Пан В’ячеслав, крім організації зустрічей із учнями та адміністраціями шкіл, продовжує поширювати у пресі та на веб-ресурсах інформацію про наш університет.