Магістранти Єлизавета Фоменко і Андрій Куцолапський – відповідальні молоді науковці, лідери, носії активної життєвої позиції. Під час навчання в Університеті на освітній програмі “Інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв” вони використали кожний шанс для всебічного розвитку, отримання важливих знань та компетенцій.
Єлизавета і Андрій виконали комплексну магістерську роботу, що стосується удосконалення процесу і комплексу обладнання для стерилізації живильних середовищ на основі меляси, які у свою чергу будуть використанні для культивування мікроорганізмів, які виробляють лимонну кислоту та інші продукти мікробіологічного синтезу. Вже під час захисту наші викладачі вирішили використовувати пропозиції та розробки магістрантів у навчальному процесі.
Спостерігаючи за захистом, хвилювалася і раділа здобуткам своїх учнів їхня науковий керівник, досвідчений викладач і авторитетний науковець доцент Олена Чепелюк.
Радіє і пишається такими випускниками і секція інжинірингу фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, і весь колектив Кафедри.
Нехай нагорода за активну життєву позицію і відповідальність скоріше знаходить своїх героїв!