Під час святкування 75-ї річниці від дня заснування нашого партнера – Русенського університету (Болгарія),

у його вишуканій Пленарній Залі, яка протягом останніх років приймала лідерів держав, відомих вчених, політиків, громадських і культурних діячів, відбулася заключна наукова Конференція молодих вчених. На цьому урочистому заході переможці секцій конференції «Нові індустрії, цифрова економіка – візії майбутнього» представили результати своїх наукових досліджень.

Серед переможців – наш магістрант Андрій Тимчишин. Андрій представив власні дослідження процесу замішування тіста, а також останні розробки потужної наукової школи із процесів і обладнання виробництва хліба, яка функціонує у нашому Університеті під керівництвом професора Володимира Теличкуна.

Андрій Тимчишин отримав високі відзнаки ректора Русенського університету – Кришталевий Приз і Диплом переможця.

Ми ж вдячні колегам з Русенського університету, зокрема, ректору, професору Христо Белоєву і професору Станці Дам’яновій за особливу увагу до нашого Університету і творчої молоді. Ми пишаємося дружніми відносинами і плідною співпрацею з болгарськими колегами, і прагнемо нових, спільних здобутків.