З  17 по 19 вересня 2019 на території Національного Комплексу «Експоцентр України» проходить Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».

«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» – єдиний, потужний широкоформатний майданчик для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозиції різних послуг щодо вирішення тих чи інших  питань і проблем у виробництві, в техніці і технології, просування інноваційних  рішень в області індустрії напоїв.

Наш університет представляла кафедра МАХФВ Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого, а саме викладачі Сергій Удодов, Наталія Кулик та Ігор Бабанов.

В рамках виставки відбувся науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття», де були висвітлені цікаві доповіді вітчизняних і зарубіжних вчених, фахівців, представників бізнесу.

Зі змістовними доповідями виступили Сергій Удодов та Наталія Кулик. Прийняти участь в спілкуванні та перейняти досвід передових фахівців завітали магістранти нашої кафедри 1 року навчання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − three =