З 22 по 24 вересня 2021р. у м. Києві на виставковому центрі ВДНГ одночасно відбулися декілька широкомасштабних заходів, присвячених висвітленню досягнень та розвитку харчової та агропромислової промисловості. Окремо з успіхом пройшла і міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв-2021». Новітні розробки та досягнення в галузі техніки та технології напоїв, послуг були представлені учасниками із багатьох країн світу – Угорщини, Турції, Німеччини, Кореї, Китаю та ін. Велику зацікавленість до виставки проявили відвідувачі не тільки із різних куточків Украйни, але й близького та дальнього зарубіжжя. Серед відвідувачів виставки багато було також студентської та учнівської молоді.

Активну участь в роботі виставки «Індустрія напоїв-2021» прийняли викладачі та студенти кафедри МАХФВ НУХТ. На стенді були представлені підручники, монографії викладачів кафедри, а також грамоти, дипломи, нагороди отримані нашими студентами за наукову роботу, активну участь в олімпіадах та перемогах у різноманітних спортивних заходах. Представлена експозіція викликала у відвідувачів виставки неабияку зацікавленість, оскільки розкриває потужний потенціал провідного в Україні ВНЗ.

Крім того, в рамках виставки 23 вересня за ініціативою кафедри МАХФВ НУХТ відбулася конференція на тему «Сучасний стан та досягнення техніки та технології індустрії напоїв», на якому були присутні студенти, учнівська молодь, представники промисловості та бізнесу. Із доповіддю про інноваційні рішення в розвитку міні-пивоварного та солодового виробництва, наукових розробок НУХТ виступив доц. кафедри МАХФВ Удодов С.О.

Робота та участь у виставці, конференції які відбулися на високому рівні, доводять їх  життєву необхідність та подальшого саморозвитку.