Весна набирає обертів, українські воїни боронять Європу і героїчно чинять опір рашистам, а міцний тил продовжує працювати на перемогу. Працюємо і ми. Очевидно, якщо допустимо зупинку навчального процесу у закладах освіти, то на його відновлення підуть десятки років. В результаті декілька поколінь залишаться без освіти, не вмітимуть думати, будуть легкокерованими та неконкурентноздатними. За такого стану речей піднімаються авторитарні системи, а на арену виходять нові диктатури. Отже, не допускаємо думки і не маємо морального права відчути слабість та закрити очі на освіту. Навпаки, зараз час для звершень. Працюємо на майбутню відбудову і процвітання України.

Про ці важливі пріоритети поговорили з нашими партнерами, студентами коледжів. Остання зустріч – зі студентами Бердичівського Коледжу промисловості, економіки і права. Традиційно, багато випускників цього коледжу продовжують навчання в нашому Університеті, вивчаючи інжиніринг харчових, біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, а також комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки. Нагадали, що інжиніринг – це сфера діяльності, яка охоплює весь життєвий цикл машин і апаратів, агрегатів, потокових ліній і цілих технологічних комплексів від задуму, маркетингових досліджень і проектування до виготовлення, монтажу, експлуатації, технічного сервісу і утилізації. Звернули увагу, що ця галузь потребує фахівців з вищою освітою, тому їх підготовка пріоритетна і фінансується із державного бюджету. А НУХТ, крім надання якісної освіти, забезпечує цікаве і насичене студентське життя, культурний і спортивний розвиток, надає можливість дуальної освіти, подвійних дипломів із університетами ЄС, стажування на провідних європейських підприємствах та освітньо-наукових закладах.

Зловили себе на думці – як впевнено ми дискутуємо про майбутнє навчання і розвиток. Отже, довіряємо нашій армії та віримо у перемогу! Віримо, що в аудиторіях і лабораторіях нашого Університету скоро знову завирує життя; вечорами світитимуться всі вікна у студмістечку, аз на кухнях гуртожитків шкварчатиме щось смачне; і, нарешті будуть заповнені студентами всі зали, секції та басейн величезного спорткомплексу (до речі, викладачі теж не проти там займатися, якщо дозволять студенти). Таким чином, не розірветься освітня традиція: щороку на підприємства харчової та фармацевтичної промисловості приходитимуть молоді інженери, наші випускники. Правда ж? Хтось має сумніви?

Отож, випускники коледжів, чекаємо вас. Робіть відповідальні рішення.