Аспірант Борис Михайлик взяв участь у щорічній науковій конференції молодих вчених, яка 20-го травня проходила у разградській філії Русенського університету (Болгарія), і представив наукові розробки Кафедри щодо удосконалення процесу та обладнання для пакування харчових продуктів і косметичних засобів зі складними властивостями.

Ми щорічно із задоволенням беремо участь у цьому науковому заході. Його високій результативності сприяють цікаві й насичені доповіді творчої молоді, доброзичлива атмосфера і увага болгарських колег.

Учасників і гостей Конференції привітали ректор Русенського університету, професор Христо Белоєв, провідні вчені Болгарії у галузі харчових і хімічних технологій, професори Станка Дамянова і Цветан Димитров, декан Механічного факультету Русенського університету професор Генчо Попов і професор нашої Кафедри Володимир Теличкун.

Далі слово передано молодими науковцям, які представили свої розробки з удосконалення технологій харчових продуктів, хімічних технологій виготовлення полімерних матеріалів (фарб, барвників, упаковки), антикорозійного захисту матеріалів для машин і апаратів харчових, хімічних і фармацевтичних виробництв та інших актуальних напрямків.

Після доповідей та їх обговорення учасники продовжили спілкування і згадали багато цікавих моментів, що нас поєднують: про святкування 24 травня у Болгарії дня Кирила і Мефодія, та їх велике відрядження до Києва понад 1000 років тому; про святкування в Україні дня вишиванки, що збігся із днем проведення Конференції; про нашу схожість у любові до народних традицій.

Згадали про схожі проблеми дослідницької та освітньої діяльності, та відмітили творчих молодих людей і студентів, які нині займаються дослідженнями та якими ми пишаємося.