Інтенсивно працюючи літом над пошуком талановитої молоді, виснажений, але задоволений результатами колектив Кафедри не помітив, як розпочався новий навчальний рік.

Протягом року, і зокрема, останні декілька місяців, ми здійснили візити до багатьох коледжів і шкіл України🇺🇦, спілкувалися із абітурієнтами та батьками, пояснюючи молоді про потребу промисловості у фахівцях з інжинірингу і про перспективи інженерної освіти.
Результат не забарився 💥. Нашими студентами стали 40 кращих випускників провідних коледжів України, зокрема, Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права, Лохвицького механіко-технологічного коледжу, Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості, Смілянського коледжу харчових технологій, Київського коледжу зв’язку та інших провідних навчальних закладів.
Широкою є географія випускників шкіл, які прислухалися до порад наших фахівців, і вступили до Університету на спеціальності нашої кафедри. Це талановита молодь із Гончарівська (Чернігівщина), Заслучного (Хмельниччина), Шрамківки, Умані та Золотоноші (Черкащина), Генічеська (Херсонська область), Згурівки, Борисполя, Сквири та Переяслав-Хмельницького (Київщина), Бердянська (Запорізька область) і Мукачева (Закарпаття)
👩‍🎓🧑‍🎓Ми вітаємо молодих людей, які стали нашими студентами. Безсумнівно, ви залишитеся задоволеними вашим вибором, і, отримаєте більше ніж перспективну для сьогодення спеціальність.
👩‍🏫🧑‍🏫 Ми вдячні викладачам і керівництву коледжів, які підготували гідне покоління молодших спеціалістів. Знання і вміння, які ви надали випускникам, неодмінно стануть їм у нагоді та виділятимуть їх серед інших фахівців. Ми ж обіцяємо якісно доповнити їхній багаж знань та вмінь.
Щира пошана і подяка вчителям та керівництву шкіл, ліцеїв, гімназій, училищ, які передали до нас естафету та чудову молодь. Нехай ваші випускники будуть вашою гордістю! Ми цьому лише сприятимемо.
💎 І, наостанок, хочемо відмітити співробітників нашої Кафедри, які останні декілька місяців працювали із абітурієнтами, батьками, адміністраціями шкіл, училищ та коледжів. Із колективом та студентами Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права активну співпрацю підтримували наші доценти Сергій Удодов, Ігор Житнецький і Олексій Губеня. Із адміністрацією Лохвицького механіко-технологічного коледжу тримав зв’язок завідувач Кафедри, професор Олександр Гавва. Із студентами Смілянського коледжу харчових технологій спілкувався доцент Юрій Бойко. До студентів та адміністрації Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості неодноразово здійснювала візити аспірант Катерина Грінінг. А з випускниками шкіл та їх батьками надзвичайно плідно попрацювали доцент Віталій Рачок, аспірантка Катерина Грінінг та магістрантка Марія Лапко. Талановитим координатором нашої роботи з молоддю була наш викладач Леся Марцинкевич.
Отже, копітка праця принесла очікувані плоди: ми зустріли у нашому Університеті нові обличчя – неповторну, талановиту і творчу молодь. Тепер спільним зусиллями ми мусимо підготувати нове покоління кваліфікованих фахівців для харчової, фармацевтичної та суміжних галузей промисловості, майбутніх керівників галузі, видатних громадських діячів, вчителів і вчених, які гідно представлятимуть світу Україну, наш Університет, свої школи та коледжі.
 
Поезія Василя Симоненка цілком розкриває наші очікування ✍️:
Гей, нові Колумби й Магеллани,
Напнемо вітрила наших мрій!
Кличуть нас у мандри океани,
Бухту спокою облизує прибій.
Хто сказав, що все уже відкрито?
Нащо ж ми народжені тоді?
Як нам помістити у корито
Наші сподіваная молоді?
Кораблі! Шикуйтесь до походу!
Мрійництво! Жаго моя! Живи!
В океані рідного народу
Відкривай духовні острови!
Геть із мулу якорі іржаві —
Нидіє на якорі душа!..
Б’ються груди об вітри тужаві,
Каравела в мандри вируша.
Жоден вітер сонця не остудить,
Півень землю всю не розгребе!
Україно! Доки жити буду,
Доти відкриватиму тебе.
Мріяти й шукати, доки жити,
Шкварити байдужість на вогні!..
А якщо відкрию вже відкрите,
Друзі! Ви підкажете мені…