Докладно про практичні аспекти 3D-друку розповів представник німецького закладу вищої освіти, інженер з машинобудування кафедри симуляцій департаменту інноваційно прогресивного машинобудування Східно-Баварського технічного інституту Юрій Келавець.

Темою лекції-зустрічі був обраний новий і стрімко зростаючий напрям – «Практичні аспекти використання 3D-друку для вирішення технічних задач». Доповідач звернув увагу на пріоритетні задачі для опрацювання моделей у 3D-принтерах, висвітлив тему вибору матеріалів для друку, зробив порівняння різних методів формування 3D-об’єктів. Також лектор надав практичні рекомендації для реалізації етапів підготовки моделі до друку.

Слухачі долучилися до open-source руху 3D-друку у виробництві.

Активними учасниками лекторію були здобувачі освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування», освітньо-професійних програм «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв», «Інжиніринг поліграфічних та пакувальних виробництв», «Інжиніринг харчових виробництв».

Учасники заходу висловлюють подяку фахівцю за професійне донесення складного матеріалу широкій аудиторії та бажають успішно вирішувати нові задачі 3D-друку.

Smart-лекторій кафедри продовжує активну роботу! Колектив кафедри запрошує всіх зацікавлених слухачів доєднатись до цієї ініціативи!

Працюємо і Перемагаємо!