27 листопада пройшов “День відкритих дверей НУХТ”. У рамках даного заходу була представлена презентація освітньої програми «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДИЗАЙНУ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ УПАКОВКИ» спеціальність 186 “Видавництво та поліграфія”.

Олена Бабанова та Ігор Литовченко, представники кафедри МАХФВ, розповіли майбутнім абітурієнтам, що Вони зможуть отримати вищу освіту з інжинірингу харчових, біотехнологічних та фармацевтичних виробництв, а також комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки.

Гарант спеціальності 186, Ігор Литовченко, зазначив що інжиніринг – це сфера діяльності, яка охоплює весь життєвий цикл машин і апаратів, агрегатів, потокових ліній і цілих технологічних комплексів від задуму, маркетингових досліджень і проектування до виготовлення, монтажу, експлуатації, технічного сервісу і утилізації. НУХТ і зокрема кафедра МАХФВ, крім надання якісної освіти, забезпечує цікаве і насичене студентське життя, культурний і спортивний розвиток, надає можливість дуальної освіти, подвійних дипломів із університетами ЄС, стажування на провідних європейських підприємствах та освітньо-наукових закладів.

Отож, чекаємо у НУХТ цьогорічних випускників!