160 років тому назад у світі відбулося багато історичних подій – відміна кріпацтва, втрата великого Кобзаря, борця за вільну Україну – Тараса Григоровича Шевченка, утворення Італійської держави та багато інших. Непомітним відбулося народження Бердичівського пивоварного заводу у 1861р., засновником якого став чеський колоніст Станіслав Чеп.

Сьогодні знайти пивоварню пересічному громадянину, яка виготовляє найкраще пиво на Україні, займає лічені хвилини – Гугл вкаже місце на мапі та прокладе маршрут до славнозвісного міста Бердичів.

Із Бердичівським пивзаводом історично пов’язані дві постаті – засновник заводу Леон Романович Липецький, керівник сучасного періоду, випускник технологічного інституту харчової промисловості, який у 1980 році очолив завод. Багато випускників нашого вищого навчального закладу пройшли трудовий шлях або до цього часу залишаються працювати на даному підприємстві. Сьогодні цей флагман пивної індустрії очолює син Леона Романовича – Володимир Липецький, також випускник Національного університету харчових технологій. Сімейна традиція продовжується – нещодавно закінчивши НУХТ, син Володимира Липецького Антон із успіхом продовжує опановувати майстерство пивоваріння на даному підприємстві.

04 вересня 2021 р. Бердичівський пивоварний завод святкував свій ювілей – 160 річчя. Підприємство подарувало місту свято пива. На ювілейному святі були присутні мешканці міста та області, гості з Польщі, із якими підприємство має ділові стосунки, а також представники держаних установ міста та області, народні депутати, директора та керівники пивоварних підприємств та галузі України, які щиро вітали трудовий колектив Бердичівського пивзаводу із їх ювілеєм.

Із привітанням та найкращими побажаннями трудовому колективу у подальшому розвитку підприємства, врученням Почесної відзнаки за вагомий внесок у розвиток освіти, підготовку фахівців та плідну співпрацю від Національного університету харчових технологій виступили доценти кафедри МАХФВ Сергій Олександрович Удодов та Юрій Юрійович Доломакін.

Бердичівляни та гості міста отримали у суботу 04 вересня 2021р чудовий день та веселий настрій.